Jitka E. Někdy nám věci nevycházejí, jak bychom si přáli. Z tohoto důvodu ( kdy jsem v sobě neměla emociálně zpracovanou bolestnou událost ) jsem se obrátila na Kateřinu. Kateřina je charismatická žena a téměř okamžitě jsem k ní získala důvěru. Zavedla mě do minulosti a pomohla mi opět se vcítit do toho pocitu, který vyvolal blok. Emoce se uvolnily a já plakala a s každou slzou přišla úleva, porozumění i odpuštění. Byl to velmi hluboký zážitek a moc mi terapie s Kateřinou pomohla. Těším se na další setkání.

Monika D.

Velmi děkuji Katce Hrbáčkové, která mne pravdivě a bezpečně provedla metodou kineziologie One brain. Díky jejímu citu, zkušenostem, empatii a trpělivosti mi pomohla nahlédnout na mé limity přesvědčení a podvědomé vzorce chování, což se mi propojilo v úžasné a léčivé AHA momenty a já se nyní mohu v sobě lépe orientovat. Byly to pro mne obohacující a přínosné prožitky, které mi otevřely nové rozměry mého vnímání. S radostí doporučuji. Monika D. Odesláno z iPhonu

 Jana H. Dis
Na terapii u Kateřiny s prvky kinezilogie One Brain jsem byla už několikrát a řešila různé problémy i nemoci. Paní Katku mohu vřele doporučit. Je velmi milá, příjemná, profesionální a duchovní bytost. V její společnosti se vždy cítím dobře a uvolněně.  Touto metodou se nám podařilo odhalit a odstranit problémy z minulosti zasunuté hluboko v podvědomí. Odblokování negativních emocí z minulosti změnilo moji přítomnost. Díky tomu přistupuji k sobě i ke svému okolí jinak, učím se objevovat sama sebe, lépe chápat svoje reakce a svůj život. Kineziologie One Brain je prostě zázrak, který rozhodně doporučuji vyzkoušet ať už osobně nebo na dálku online

                 Jana H.

 

 

Ing. Katarína Langová, šaman/ka svého života, Latllah
Odblokování, které poskytuje Káťa Hrbáčková, jsou magická setkání sama se sebou. Vede nás zpět ke svým pocitům, načte si je a velmi jemným a nenápadným způsobem nás navede ke zpracování bloku. Taktéž pomocí pocitů. Je v tom mistryně. Pokud máte pocit, že neumíte cítit, a ani si neuvědomujete, že by vás to blokovalo, ona je ta pravá osoba. Pomůže vám to přece jen zahlédnout, láskyplně přijmout a zpracovat. Je to moje duše spřízněná:-)
K.Langová

Dana P. Kateřinu pro její služby navštěvuji pravidelně, má vždy přátelsky přístup. Nejprve jsem se cítila trapně, ale díky jejímu milému přístupu jsem se uvolnila a zcela otevřela. Vždy se po návštěvě cítím skvěle a šťastně a proto její služby mohu jen doporučit.
Dana P.

Daniel Cach

Se službami Katky jsem byl velmi spokojen a mohu doporučit lidem, kteří chtějí se svojí osobní komfortní a duševní sférou něco udělat. 
Při terapii zažijete příjemné uvolnění a otevřete v sobě sféry o kterých jste doposud ani netušili.
 Navíc Káťa je velmi příjemná paní, určitě doporučuji. 
 
Bc. Daniel Cach Dis. MBA